info@avasima.com
021-88344211

افزایش بهره وری با مبلمان اداری

بدون شک روش‌های کاری جدید و مدرن نیازمند راه‌حل‌های اداری مدرن هستند. مبلمان اداری آواسیما طیف گسترده‌ای از با کیفیت‌ترین و به‌روزترین مبلمان اداری به همراه طراحی مدرن و متنوع و براساس نیاز هر  فضا، برای انواع فضای اداری را ارائه می‌دهد.

به طور خاص با اشاره به محل کار، هر قطعه مبلمان نقش مهمی در افزایش بهره‌وری و همچنین پتانسیل محیط کاری خواهد داشت. با طراحی و قرارگیری مبلمان اداری مناسب در فضا، این قابلیت را خواهید داشت که بهره‌وری کسب و کار خود را به سطح بالایی ارتقاء دهید.

به همین دلیل است که تقریباً تمام فضاهای اداری در جهان با گنجاندن مبلمان شیک و جدید در دفاتر خود تغییری در دکوراسیون داخلی خسته‌کننده و قدیمی می‌دهند.

در اینجا چند مورد از راه‌هایی که مبلمان اداری مناسب ممکن است باعث افزایش بهره‌وری کاری شما و کارکنانتان شود را ارائه می‌دهیم:

 

1- مبلمان اداری نامناسب باعث تنبلی افراد می‌شود

مبلمان اداری که نامتناسب با فضای کاری باشد نه تنها افراد را تنبل می‌کند، بلکه باعث می‌شود بدلیل انباشته شدن پوشه‌ها و کاغذ‌ها روی میز دچار آشفتگی شوند. با احاطه‌شدن فضا با مبلمان اداری نامتناسب، افراد اغلب علاقه خود را به کار از دست می‌دهند و این موضوع تا حد زیادی بر بهره‌وری افراد تأثیر می‌گذارد.

 

2- رنگ‌های شاد و زنده در مبلمان اداری اشتیاق را به همراه می‌آورند

بسیاری از دفاتر بدنبال انتخاب مبلمان اداری با رنگ‌های روشن هستند. دلیل آن این است که رنگ های سرد و روشن به بهبود خلق و خوی افراد کمک می‌کنند و این راه خوبی برای کاهش استرس و همچنین افزایش بهره‌وری است.

افزایش بهره وری با مبلمان اداری

 

3- تمیزی مبلمان اداری دارای اهمیت بسیاری است

نه تنها مبلمان با کیفیت بالا، بلکه تمیزی آن نیز ارتباط مستقیم با آرامش و مثبت‌گرایی کارکنان دارد. یک محل کار نابسامان شور و اشتیاق کارکنان را برای درست کارکردن از بین می‌برد. از سوی دیگر، یک محل کار تمیز با طراحی درست، باعث راحتی کارمندان شده و آنها می‌توانند کار خود را با  بهره‌وری بیشتری انجام ‌دهند.

 

4- در دسترس بودن وسایل

نکته مهم دیگر، نگه داشتن وسایل در جای خود و همچنین در دسترس بودن آنها است. اگر موارد خاصی مانند چاپگر یا لوازم جانبی اداری اضافی وجود دارد که بیشتر به آنها نیاز هست، این موارد را می‌توان در مکانی نگهداری کرد که به راحتی به آنها دسترسی داشت. کارکنان اغلب کار خود را به تعویق می‌اندازند زیرا باید از جای خود بلند شوند و برای اتمام کار به مکان دیگری بروند. بنابراین در دسترس نگه داشتن وسایل نه تنها کار را سرعت می‌بخشد، بلکه باعث بهره‌وری نیز می‌شود.

 

5- تقسیم کردن دفتر کار

فضای اداری را به دو منطقه مختلف تقسیم کنید، یک بخش شخصی و یک بخش حرفه‌ای. این امکان وجود دارد که اولی را به کار اختصاص داد و دیگری را در زمان‌های آزاد استفاده کرد. به این ترتیب می‌توان دو محیط مختلف را در یک دفتر کار ایجاد کرد. این کار تعادل بین زندگی حرفه‌ای و شخصی ایجاد می‌کند. بنابراین، باعث سازندگی افراد خواهد شد.

افزایش بهره وری با مبلمان اداری

 

6-  میزهای ایستاده باعث افزایش سلامت افراد می‌شوند

به دلیل کاهش شانس ابتلا به دیابت، چاقی، سرطان و بیماری‌های قلبی- عروقی، مطالعات متعددی ارتباط کمی بین مدت زمانی که فرد در حالت نشسته صرف می‌کند و احتمال مرگ او در یک دوره زمانی خاص را کشف کرده‌اند. به عنوان مثال، یک مطالعه استرالیایی در سال 2010، کشف کرد که به ازای هر ساعت اضافی که شرکت‌کنندگان به صورت روزانه در حال نشستن می‌گذرانند، خطر کلی مرگ آنها در طول دوره مطالعه (7 سال) 11 درصد افزایش می‌یابد. یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که اگر یک فرد متوسط در آمریکا زمان نشستن خود را به 3 ساعت در روز کاهش دهد، امید به زندگی او تا 2 سال افزایش می‌یابد.

 

7- استفاده بهینه از نور خورشید

در مقایسه با کارمندان دفاتری که پنجره نداشتند، آنهایی که محل کارشان پنجره دارد، 173 درصد بیشتر در معرض نور سفید در ساعات کاری قرار گرفته‌‌اند و بطور میانگین 46 دقیقه بیشتر در شب خوابیده‌اند. کارمندانی که در دفتر خود پنجره نداشته‌اند، نسبت به همتایان خود در ارزیابی‌های کیفیت زندگی مرتبط با سرزندگی و مشکلات جسمانی، نمرات کمتری را گزارش کرده‌اند. همچنین، نتایج ضعیف‌تری در مورد معیارهای راندمان کلی خواب، کیفیت خواب، اختلال در عملکرد روزانه و همچنین اختلالات خواب داشته‌اند. به گفته آیوی چونگ، یکی از نویسندگان مطالعه و کاندیدای دکترای علوم اعصاب دانشگاه نورث وسترن، میزان تأثیر قرارگرفتن در معرض نور روز بر کارکنان اداری شگفت‌انگیز است. او اضافه می‌کند که ممکن است کیفیت زندگی و خواب کارمندان با تأکید بر قرار گرفتن در معرض نور و همچنین سطوح روشنایی در دفاتر فعلی و طراحی دفاتر آینده بهبود یابد.

 

شرکت آواسيما

شرکت آواسيما سالیان متمادی با شرکت‌های بین‌المللی مطرح در زمینه تجهیزات حرفه‌ای صوت و تصویر همکاری داشته و به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی‌های Apart، Sony، Kedacom، Creator، Panasonic، BenQ و Focus در کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد.

این شرکت با اتکاء به تجربه طولانی در حوزه سیستم کنفرانس و طراحی و اجرای پروژه های بزرگ در سطح کشور، بکارگیری متخصصين مجرب که سالیان متمادی در حوزۀ تجهيزات حرفه‌ای صوتی و تصویری فعاليت داشته‌اند و با هدف ارتقاء کمی و کیفی و نوآوری در ارائۀ خدمات مشاوره، طراحی و اجرا،  یکی از بزرگترین شرکت‌ها در حوزه سیستم‌های کنفرانس صوتی و تصویری بوده و اجرای پروژه‌های معتبری را در کارنامه خود دارد.

به کارگیری کارشناسان باتجربه در بخش فنی و بازرگانی و استفاده از بهترین تجهیزات از برترین برندهای روز دنیا در پروژه‌ها، کارنامه درخشانی را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

جهت هرگونه مشاوره و اجرای پروژه می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش این شرکت در ارتباط باشید.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای