info@avasima.com
021-88344211

پارتیشن‌ های اداری

پارتیشن‌های اداری در اشکال، متریال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند، اما در واقع چه کاری انجام می‌دهند؟

آنها درواقع یک راه حل ایده‌آل برای حفظ حریم خصوصی، تقسیم و جداسازی فضای داخلی دفتر کار هستند. اگر به تازگی به فضای اداری جدید نقل مکان کرده‌اید و با خود می‌گویید که ای کاش بودجه لازم برای ایجاد دیوارها و پلان فضای جدید را داشتید. می‌توانید با کمک گرفتن از مشاوران خبره در این حوزه انتخاب‌های گسترده‌ای از پارتیشن‌های اداری مقرون به‌صرفه برای ایجاد تغییر در طراحی داخلی فضای اداری خود داشته باشید.

 

کاربردهای رایج پارتیشن‌های اداری

یک پارتیشن اداری جدید برخلاف یک دیوار ثابت، دارای انعطاف پذیرتری بیشتر بوده و کمک به صرفه جویی مالی می‌کند.

نصب پارتیشن‌ها از مدل سنتی گرفته تا شیشه‌ای مدرن آسان است و در مدت زمان کوتاهی انجام می‌گیرند

و به شما و کسب ‌وکارتان اجازه می‌دهند تا تمرکز خود را روی مسائلی که واقعاً برای کارمندان و مشتریانتان اهمیت دارد بگذارید.

پارتیشن‌ها از کف تا سقف به طور فزاینده ای برای تقسیم فضاهای کاری در سرتاسر یک دفتر کار بزرگ مانند یک انبار یا یک ساختمان بزرگ مورد توجه قرار گرفته‌اند.

یکی دیگر از مزایای آن اضافه کردن زیبایی‌شناسی و به‌ روزسازی فضای اداری از طریق پارتیشن‌های شیشه‌ای است که ضمن القاء حس مدرن، حریم خصوصی صدا را فراهم می‌آورند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای برای مناطق و فضاهای اداری که می‌خواهند  که در فضا نور را داشته و احساس «باز بودن» را بدون استفاده از مواد سخت فراهم آورند، مورد توجه بسیاری قرار گرفته‌اند.

پارتیشن‌های کوچکتر که باعث ایجاد حریم خصوصی در قالب فضاهای کاری یا اتاقک می‌شوند، در سرتاسر دفاتر اداری رایج هستند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای تقسیم کننده‌هایی هستند که تشویق به بهره‌وری و حفظ حریم خصوصی می‌کنند، اما سطحی از اجتماعی شدن را در محل کار از طریق جدا نکردن کامل کارکنان فراهم می‌آورند.

افزایش بهره وری با مبلمان اداری

 

مزایای پارتیشن‌های اداری

  • پارتیشن‌بندی دوباره فضا در صورت لزوم و عجله

نصب پارتیشن‌ به این معنی است که شما در حال نصب یک دیوار تقسیم‌کننده بر حسب نظر و سلیقه خود هستید.

ممکن است یک روز شما یک کنفرانس سی نفری داشته باشید و روز بعد یک جلسه پنج نفری، پس با نصب پارتیشن ، می‌توانید یک اتاق کنفرانس را مطابق با نیازها و مشخصات دقیق تنظیم و سفارشی‌سازی کنید.

 

  • بازسازی مقرون به صرفه

همانند استفاده از پارتیشن‌ها برای پارتیشن‌بندی مجدد یک فضا براساس نیازهای فوری، پارتیشن‌های اداری می‌توانند راه حل‌های جذابی را برای جدید و به روز نگه داشتن فضای اداری شما ارائه کنند.

تغییر یک محیط اداری کهنه اغلب نه تنها می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری شود، بلکه می‌تواند مثبت بودن را در بین کارکنان و مشتریان افزایش دهد.

توجه مداوم به فضاهای اداری داخلی و طراحی آنها نشان می‌دهد که شما به عنوان یک دارنده کسب و کار به ظاهر و همچنین تأثیر فضای اداری بر کارکنان خود اهمیت می‌دهید.

 

  • بهبود صدا

فضاهای اداری باز می‌توانند پر سر وصدا باشند و این سر وصدا می‌تواند برای افرادی که تلاش دارند تا بر روی فعالیت خود تمرکز کنند باعث حواس‌پرتی شود.

خوشبختانه، پارتیشن‌های اداری راه حلی مدرن برای صدای فراوان در فضاهای کاری ارائه می‌دهند.

نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای یا حتی نیم ارتفاع و دیوارهای متحرک می توانند تا حد زیادی صدای محیط را کاهش دهند.

 

  • مزیت نور طبیعی

نور طبیعی نه تنها به صرفه‌جویی در هزینه‌های آب و برق و همچنین مراقبت از سیاره زمین کمک می کند، بلکه نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای اداری سبب افزایش روحیه کارکنان و بهره‌وری آنها می‌شود.

پارتیشن‌های شیشه‌ای و باز می‌توانند به ایجاد حریم خصوصی و کنترل صدا نیز کمک کنند.

 

تیم حرفه‌ای پارتیشن و مبلمان اداری شرکت آواسیما، قادر هستند تا براساس نیاز و بودجه شما بهترین متریال از بهترین تولید کننده‌های داخلی و خارجی پارتیشن‌ را به شما معرفی نمایند.

پس همین حالا از طریق صفحه تماس با ما با مشاوران حرفه‌ای شرکت در این حوزه تماس گرفته و از راهنمایی آنها در جهت اهداف خود بهره ببرید.

 

شرکت آواسيما

شرکت آواسيما سالیان متمادی با شرکت‌های بین‌المللی مطرح در زمینه تجهیزات حرفه‌ای صوت و تصویر همکاری داشته و به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی‌های Apart، Sony، Kedacom، Creator، Panasonic، BenQ و Focus در کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد.

این شرکت با اتکاء به تجربه طولانی در حوزه سیستم کنفرانس و طراحی و اجرای پروژه های بزرگ در سطح کشور، بکارگیری متخصصين مجرب که سالیان متمادی در حوزۀ تجهيزات حرفه‌ای صوتی و تصویری فعاليت داشته‌اند و با هدف ارتقاء کمی و کیفی و نوآوری در ارائۀ خدمات مشاوره، طراحی و اجرا،  یکی از بزرگترین شرکت‌ها در حوزه سیستم‌های کنفرانس صوتی و تصویری بوده و اجرای پروژه‌های معتبری را در کارنامه خود دارد.

به کارگیری کارشناسان باتجربه در بخش فنی و بازرگانی و استفاده از بهترین تجهیزات از برترین برندهای روز دنیا در پروژه‌ها، کارنامه درخشانی را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

جهت هرگونه مشاوره و اجرای پروژه می‌توانید از طریق صفحه  تماس با ما با کارشناسان فروش این شرکت در ارتباط باشید.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای