info@avasima.com
021-88344211

سیستم رأی‌گیری کنفرانس، یک سیستم همه کاره امن و کاربرپسند است که برای کمک به شرکت‌های خصوصی، انجمن‌های حرفه‌ای، ارگان‌های دولتی یا سازمان‌های غیردولتی برای برگزاری مجامع عمومی دیجیتال یا ترکیبی و انجام رأی‌گیری آنلاین امن به عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر از جلسات طراحی شده است.

فناوری رأی‌گیری تنها ابزار برای تصمیم‌گیری رسمی نیست. این فناوری تا حد زیادی باعث افزایش تعامل در سخنرانی‌ها می‌شود، حافظه را بهبود می‌بخشد، و به جمع‌آوری داده‌های با ارزش جلسه کمک می‌کند.

این سیستم به ارائه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا سؤالاتی را مطرح کنند، و با صفحه کلید به مخاطبان اجازه می‌دهد اطلاعات را وارد کنند، که بلافاصله در دسترس ارائه‌کننده قرار می‌گیرد.

پاسخ‌ها در زمان واقعی روی یک صفحه نمایش جمع‌آوری می‌شوند، سپس نتایج برای تشکیل مبنای بحث و درک عمیق‌تر در طیف وسیعی از حوزه‌های موضوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سیستم‌های رأی‌گیری کنفرانس زنده ویژگی‌ها و عملکردهایی را ارائه می‌کنند که اطمینان می‌دهد پاسخ‌ ده‌ها تا هزاران نفر به طور دقیق، به‌موقع و بدون زحمت به ارائه‌دهنده منتقل می‌شوند.

این سیستم شامل یک صفحه کلید برای هر یک از مخاطبان، یک گیرنده و نرم افزار است که اجازه می دهد تا سؤالات توسط ارائه کننده مطرح شود.

اکثر مدل های میکروفون کنفرانس دارای گزینه ای برای اضافه کردن 3 یا 5 کلید رأی‌گیری هستند.

برخی از میکروفون های سیمی دارای LCD برای نمایش گزینه ها و نتایج رأی‌گیری هستند.

افزودن کارت خوان IC لمسی یا غیرلمسی نیز گزینه ای برای افزایش امنیت رأی‌گیری با استفاده از شناسایی نماینده است.

 

مزایای سیستم رأی‌گیری کنفرانس

برای ارائه موارد دستور کار و رأی‌گیری روی صفحه در یک جلسه فیزیکی یا مجازی طراحی شده است.

نظرسنجی‌ها به‌عنوان یک برگه رأی دیجیتال ظاهر می‌شوند و مشارکت را آسان می‌کند.

جلسات عمومی مجازی باعث صرفه جویی در هزینه و ایجاد جلسات سریعتر و کارآمدتر می شود.

  • شرکت کنندگان می توانند از هر کجا و به هر دستگاهی متصل شوند.
  • برگزارکنندگان در زمان و هزینه های مربوط به برنامه ریزی صرفه جویی می کنند.
  • رئیس جلسه و شرکت کنندگان می توانند رأی گیری را در زمان واقعی با نتایج فوری دنبال کنند.
  • مسیرهای حسابرسی کاملاً مستند برای کل فرآیند موجود است. سؤالات مربوط به یکپارچگی فرآیند را می توان با پاسخ های مبتنی بر شواهد مورد بررسی قرار داد.

 

از حزب کنگره هیبریدی تا 100٪ دیجیتال

برای اولین بار در تاریخ، حزب محافظه کار خلق در دانمارک کنگره سالانه خود را در سپتامبر 2020 بدلیل پاندمی کووید-19، به صورت 100٪ دیجیتالی برگزار کرد که در آن نزدیک به 450 نفر به صورت دیجیتالی شرکت کردند.

شرکت کنندگان توانستند برنامه را دنبال کنند و حداقل در فعالیت های در حال انجام از جمله پیشنهاد اصلاحات، شرکت در انتخابات، اظهار نظر و شرکت در رأی‌گیری درحال اجرا و غیره شرکت کنند.

 

شرکت آواسيما

شرکت آواسيما سالیان متمادی با شرکت‌های بین‌المللی مطرح در زمینه تجهیزات حرفه‌ای صوت و تصویر همکاری داشته و به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی‌های Apart، Sony، Kedacom، Creator، Panasonic، BenQ و Focus در کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد.

این شرکت با اتکاء به تجربه طولانی در حوزه سیستم کنفرانس و طراحی و اجرای پروژه های بزرگ در سطح کشور، بکارگیری متخصصين مجرب که سالیان متمادی در حوزۀ تجهيزات حرفه‌ای صوتی و تصویری فعاليت داشته‌اند و با هدف ارتقاء کمی و کیفی و نوآوری در ارائۀ خدمات مشاوره، طراحی و اجرا،  یکی از بزرگترین شرکت‌ها در حوزه سیستم‌های کنفرانس صوتی و تصویری بوده و اجرای پروژه‌های معتبری را در کارنامه خود دارد.

به کارگیری کارشناسان باتجربه در بخش فنی و بازرگانی و استفاده از بهترین تجهیزات از برترین برندهای روز دنیا در پروژه‌ها، کارنامه درخشانی را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

جهت هرگونه مشاوره و اجرای پروژه می‌توانید از طریق تماس با ما با کارشناسان فروش این شرکت در ارتباط باشید.

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای