info@avasima.com
021-88344211

بخش دشواری که تا قبل از خرید یک سیستم کنفرانس بی‌سیم با آن مواجه هستیم این است که چه سیستمی را از بین همه سیستم‌های موجود در بازار انتخاب کنیم؟ قبل از خرید یک سیستم کنفرانس بی‌سیم، چند عنصر مهم که در زیر آمده‌اند وجود دارد که باید به آنها توجه کرد:سیستم کنفرانس بی سیم

 

آیا صدای سیستم طبیعی است؟

استفاده از سیستم کنفرانس باید بگونه‌ای باشد که در اتاق جلسه قابلیت فهم را بهبود بخشیده و خستگی افراد را کاهش دهد.

برای دستیابی به این هدف، یک سیستم کنفرانس باید صدایی طبیعی در سطح صدای استاندارد تولید کند. فراموش نکنید که یک سیستم با صدای بد یا غیر‌طبیعی، شرکت‌کنندگان در جلسه را آزار می‌دهد و هدف اصلی سیستم را از بین می‌برد.

 

سیستم‌های کنفرانس بی‌سیم به باتری‌های با کیفیت نیاز دارند

بدیهی است که کابل به معنای باتری نیست. اطمینان حاصل کنید که باتری های سیستم کنفرانس شما در جلسات طولانی مدت و ترجیحاً بیش از یک جلسه دوام خواهند آورد.

درک این نکته مهم است که باتری‌های مبتنی بر فناوری قدیمی (مانند NiMH) از «اثر حافظه» رنج می‌برند و در طول زمان بسیار سریع‌تر تخریب می‌شوند. بهترین گزینه نوعی از باطری است که اثر حافظه کمی دارد یا اصلاً اثری ندارد و می توان قبل از تخلیه کامل آن را دوباره شارژ کرد.

 

انتخاب فناوری بی‌سیمی که برای شما مناسب است

دو فناوری عمده در سیستم کنفرانس بی‌سیم وجود دارد: RF (فرکانس رادیویی) و IR (مادون قرمز). بسته به نحوه استفاده از سیستم، یکی یا دیگری (یا هر دو) به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

 

آیا سیستم کنفرانس با شبکه LAN بی‌سیم بطور همزمان کار کنند؟

در بیشتر موارد، سیستم های مبتنی بر RF بالاترین انعطاف را ارائه می دهند. با این حال، از دیدگاه مدیریت فناوری اطلاعات، درک اینکه سیستم جدید شما تا چه حد با زیرساخت‌های موجود (بی‌سیم) شما یکپارچه می‌شود، مهم است.

به دنبال سیستمی باشید که فرکانس های زیادی را در هر دو فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز ارائه می دهد و برنامه ریزی فرکانس شما را تسهیل می کند. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که جلسات خود را بدون محدودیت در استفاده از شبکه LAN بی سیم به آرامی اداره می کنید.

 

مدیریت در طول جلسه

بررسی کنید چه ابزارهایی برای نظارت بر سیستم کنفرانس بدون تداخل در جلسه ارائه شده است. سوالاتی که باید از خود بپرسید به شرح زیر است:

  1. سیستم در چه فرکانسی قرار دارد و آیا می توان در طول جلسه بدون اینکه افراد متوجه شوند به فرکانس دیگری منتقل کرد؟
  2. امکان بررسی وضعیت هر باتری را در طول جلسه وجود دارد؟
  3. آیا می توان میکروفونی را که به طور تصادفی روشن مانده است از راه دور خاموش کرد؟

 

فهم حداقل تنظیمات قابل اجرا

یک سیستم کنفرانس بی سیم حداقل دارای یک اکسس پوینت  یا ایستگاه مبدأ و کنسول بی سیم کنفرانس است. با این حال، برخی از سیستم ها به یک واحد مرکزی و نرم افزار اضافی برای کنترل نیاز دارند. مطمئن شوید که متوجه مشخصات کامل مورد نیاز خود شده اید. این موضوع بسیار مهم است، زیرا شما را از اتفاقات ناخوشایند و بودجه اضافه در امان می دارد.

 

محدودیت‌های سیستم کنفرانس

برای درک محدودیت‌های سیستم‌هایی که برای خرید در نظر دارید، مدتی زمان صرف کنید. پرسیدن این سؤال که چه کاری می تواند انجام دهد ممکن است تمام آنچه را که باید بدانید به شما بگوید، اما نزدیک شدن به آن از زاویه مخالف ممکن است چیزهایی را آشکار کند که به آنها فکر نکرده اید.

با این کار، در صورت تغییر نیازهایتان یا نادیده گرفتن جنبه های مهمی در فهرست اولیه نیازهای خود، می توان از بروز مشکل جلوگیری کرد.

 

پشتیبانی در صورت نیاز

همه ما ترجیح می دهیم گارانتی یا پشتیبانی را نادیده بگیریم، اما بیایید واقع بین باشیم. ما درمورد یک سیستم الکترونیکی صحبت می کنیم که ممکن است هر لحظه آسیب ببیند. وقتی این اتفاق می افتد، مطمئن شوید که می توانید به پشتیبانی بی عیب و نقص شرکت آواسیما تکیه کنید.

 

تصمیم‌گیری درست

نکات اشاره شده در بالا تمامی جنبه های فرآیند تصمیم گیری سنجیده را پوشش نمی دهد. با این حال، کمک به محدود کردن گزینه های انتخابی شما می کنند. دانستن نکات بالا زمان بیشتری به شما می‌دهد تا روی جزئیات هر پیشنهادی تمرکز کنید.

 

شرکت آواسيما

شرکت آواسيما سالیان متمادی با شرکت‌های بین‌المللی مطرح در زمینه تجهیزات حرفه‌ای صوت و تصویر همکاری داشته و به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی‌های Apart، Sony، Kedacom، Creator، Panasonic، BenQ و Focus در کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد.

این شرکت با اتکاء به تجربه طولانی در حوزه سیستم کنفرانس و طراحی و اجرای پروژه های بزرگ در سطح کشور، بکارگیری متخصصين مجرب که سالیان متمادی در حوزۀ تجهيزات حرفه‌ای صوتی و تصویری فعاليت داشته‌اند و با هدف ارتقاء کمی و کیفی و نوآوری در ارائۀ خدمات مشاوره، طراحی و اجرا،  یکی از بزرگترین شرکت‌ها در حوزه سیستم‌های کنفرانس صوتی و تصویری بوده و اجرای پروژه‌های معتبری را در کارنامه خود دارد.

به کارگیری کارشناسان باتجربه در بخش فنی و بازرگانی و استفاده از بهترین تجهیزات از برترین برندهای روز دنیا در پروژه‌ها، کارنامه درخشانی را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

جهت هرگونه مشاوره و اجرای پروژه می‌توانید از طریق تماس با ما با کارشناسان فروش این شرکت در ارتباط باشید.

 

 

 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای