info@avasima.com
021-88344211

سینمای خانگی  در منزل

یک اتاق سینمای خانگی اختصاصی در منزل  فضایی را برای شما فراهم می‌آورد که می‌توانید در آنجا رویدادهای ورزشی، فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی را تماشا کنید یا بازی‌های ویدیویی و گیم انجام دهید.

در سال‌های اخیر، ماندن در خانه و سرگرمی خانواده‌ها بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

بنابراین، داشتن یک سینمای خانگی اختصاصی در منزل تنها راه برای این کار است! در این مقاله ده مزیت برای داشتن سینمای خانگی خصوصی را عنوان کرده‌ایم که شما را برای درنظر گفتن فضای اختصاصی سینمای خانگی مجاب خواهد کرد.

سینمای خانگی اختصاصی در منزل

تجربه تماشای فیلم بدون هیچگونه دردسری

وقتی در منزل خودتان سینمای خانگی خصوصی دارید، هرگز مجبور نیستید بدنبال جای پارک بگردید، برای تهیه بلیط در صف بمانید یا پاپ کورن و ساندویچ‌های گران قیمت بخرید. درعوض، می توانید هر غذایی که دوست دارید بیاورید و یر روی بهترین صندلی ها نشسته و  آنچه را که می‌خواهید برای تماشا یا بازی انتخاب کنید.

 

ارتقا بازی‌های کامپیوتری و ویدیویی به سطح جدید

در سینمای خانگی خصوصی، سطح بازی‌های کامپیوتری به یک سطح کاملاً جدید ارتقا پیدا می‌کند. بازی‌های کامپیوتری با تصاویر واضح‌تر از واقعیت و صدای فراگیر واقع گرایانه، به صورت گسترده پخش می‌شوند. چه نوازنده گیتار باشید و چه یک بازیکن حرفه‌ای Call of Duty، بازی‌های کامپیوتری در فضای سینمای خانگی خصوصی تجربه متفاوتی خواهند بود—بگونه‌ای که دیگر شما هرگز نمی خواهید به عقب برگردید و تجربه‌های قبلی را تکرار کنید!

 

بلیط ردیف اول و بهترین جایگاه برای هر رویداد ورزشی

بسیاری از مشتریان عنوان می‌کنند که بزرگترین مزیت داشتن یک سینمای خانگی خصوصی، پرده نمایش بزرگ و صدای فراگیر در هنگام تماشای بازی‌های فوتبال یا سایر مسابقات ورزشی است که باعث می شود احساس کنید دقیقا همانجا در استادیوم و در بهترین جایگاه نشسته‌اید.

 

داشتن اختیار کامل کنترل از راه دور

وقتی به سینما می‌روید، هیچ راهی برای توقف موقت نمایش، کم یا زیاد کردن صدا، اضافه کردن زیرنویس در صورت نیاز یا دستکاری نور مطابق با نیازهای شخصی خودتان وجود ندارد. در هر لحظه که بخواهید نمی‌توانید فیلم را متوقف کرده تا بتوانید به تلفن همراه خود پاسخ دهید، نوشیدنی بخورید و یا به نیازهای ضروری کودک خود رسیدگی کنید. اما در سالن سینمای خانگی خصوصی خود می‌توانید نمایش را متوقف کنید، به فعالیت‌های ضروری خود و خانواده بپردازید، یا یک فیلم طولانی را در طول دو شب تماشا کنید.

 

پلتفرم‌های آنلاین

با پیشرفت فناوری نرم‌افزارها و پلتفرم‌های جدیدی برای مدیریت و کنترل تجربه سینمای خانگی عرضه شده‌اند، می‌توانید از نرم‌افزارهای کنترل از راه دور اپلیکیشن‌های مخصوص تنظیم تصویر و صدا و حتی پلتفرم‌های استریمینگ برای تماشای محتوا استفاده کنید. با این اقدامات تجربه تماشای فیلم در سینمای خانگی به یک تجربه حرفه‌ای و لذت‌بخش تبدیل خواهد شد.

 

سیستم صوتی فراگیر یا دالبی

صدا بخش مهمی از تجربه سینمای خانگی است. سیستم‌های صوتی با قابلیت فراگیر مانند Dolby Atmos می‌توانند تجربه صوتی بی‌نظیری را به ارمغان بیاورند. اسپیکرها و ساب‌ووفرهای قوی باعث ایجاد تجربه صوتی مهیج‌تری خواهند شد.

 

مبلمان سینمایی براساس سلیقه شما

صندلی‌های فضای سینمای خانگی خصوصی باید به گونه‌ای طراحی شده باشند تا افراد بعد از مدت‌ زمان طولانی دیدن فیلم یا انجام بازی‌های کامپیوتری احساس خستگی نکرده و به‌جای آن احساس راحتی داشته باشند. مدل یا طراحی مبلمان سینمایی تأثیر شگرفی بر طراحی و دکوراسیون داخلی سالن سینمای خانگی دارد.

 

افزایش ارزش خانه خود

طبق این مقاله در نیویورک تایمز ، یک سینمای خانگی با طراحی و نصب مناسب می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد. وقتی خانه خود را برای فروش می‌گذارید، با داشتن یک سینمای خانگی خصوصی:

توجه بیشتر خریداران احتمالی را جلب می‌کنید.

  • می‌توانید آن را سریعتر بفروشید.
  • برای آن پول بیشتری دریافت کنید!

به بیان دیگر، سینمای خانگی به عنوان سرمایه و ارزش افزوده عمل می کند. در کنار لذتی که روزانه برای شما به ارمغان می‌آورد، ارزش فروش خانه شما را افزایش می‌دهد.

 

گذراندن وقت با خانواده و دوستان

در این فضای خصوصی می‌توان اوقات خوشی را همراه با خانواده و دوستان بوجود آورد. چگونه؟ می‌توانید با دوستان و نزدیکان خود به تماشای جدیدترین فیلم‌ها یا مسابقات ورزشی در پرده نمایش بزرگ و با بهترین کیفیت بنشینید یا کودکانتان به همراه دوستانشان انیمیشن دلخواهشان را ببینند و یا نوجوانان بازی‌های کامپیوتری را انجام دهند.

 

سفارشی سازی فضا

یکی دیگر از عناصر تحت کنترل مربوط به خود فضا است. به عبارت دیگر، هر یک از عناصر اتاق سینمای خانگی براساس سلیقه شما طراحی شود، از نحوه چیدمان مبلمان و اثاثیه تا دکور و رنگ دیوارها.

شما می توانید ارزیابی فضایی که در ذهن دارید، طراحی و اجرای سینمای خانگی خصوصی را به طراحان و مهندسان شرکت آواسیما با سابقه‌ای بیشتر از 20 سال بسپرید.

شرکت آواسیما با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها، تکنیک‌های نورپردازی، صدا و آکوستیک، بهترین تجربه سینمای خانگی را برای شما فراهم می‌آورد.

 

 

پروژه سینمای خانگی خصوصی VIP- عشیمیه کرج

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای